PŘIDEJ SE K NÁM

Potřebujete ihned peníze v hotovosti? Řešení přináší zástava auta, kde se dá sjednat půjčka oproti zástavě vaším dopravním prostředkem. Výhodou je, že vám nevznikají další závazky a ručíte vozidlem, které je již vaším majetkem a které je Vám po vyplacení půjčené částky vráceno.

Další možností je pomoc s prodejem vašeho automobilu. Oproti nevýhodným výkupům je vozidlo zastaveno modelem Money&Store a je vystaveno na mnoha internetových portálech a zároveň v nabídce spřátelených autobazarů. Po prodeji vozidla je Vám vyplacen rozdíl mezi půjčenou částkou a skutečnou prodejní (tržní) cenou, která je nesrovnatelně vyšší než cena ve výkupu.

Snadná zástava auta

Banky a nebankovní společnosti jsou známé svými půjčkami se složitými a nesrozumitelnými podmínkami. Autozastavárna je místem, kde lze získat hotovost rychle díky zástavě vozidla, snadno a bez zbytečného protahování. Jako záruka poslouží jakékoli vozidlo. Kromě klasických osobních automobilů může k zastavení posloužit nákladní automobil, motocykl, loď i letadlo.

Rychlá zástava auta

Průběh půjčky od autozastavárny

V případě, že se rozhodnete získat peníze zástavou auta, můžete se předem nezávazně přeptat na podrobnosti. Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, pomocí kontaktního formuláře na našem webu, nebo pomocí nové služby WhatsApp service. V případě, že nám zašlete fotografie a velký technický průkaz, můžeme okamžitě Vaše vozidlo orientačně nacenit.

Následně se zjistí, jaká vám bude vyplacena suma, my vyplácíme až 80 % z hodnoty vozidla. Zástava vozidla je spojena s flexibilní dobou trvání. Hotovost můžete získat dvěma způsoby: díky Money & Drive nebo Money & Store.

Money & Drive znamená, že dostanete hotovost, ale můžete automobilem jezdit dále. Takto neztratíte dosavadní životní úroveň, ale pomůže vám to například uhradit dluhy nebo nečekané výdaje.

Money & Store je forma klasické zástavy, kde je vozidlo uschováno na našem hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním. V tomto modelu se vyplácí vyšší částka a vozidlo je Vám po vyplacení vráceno.

Délka trvání flexibilní. U úvěru od zastavárny budete sami rozhodovat, kdy skončí. Po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

Vlastní návštěva našeho obchodního místa

Naše pobočky můžete navštívit po předchozí domluvě každý všední den mezi 10 – 18 hod.

K dispozici je vám osobní poradce, který dokáže objektivně posoudit váš požadavek a nabídnout vám vhodný produkt. Zásadní je absolutní anonymita – ctíme pravidlo - vždy jen jeden klient na pobočce.

K nacenění budete potřebovat nejen samotné auto, ale také některé doklady. Vyžaduje se doložení velkého technického průkazu, kde budete zapsán jako jediný vlastník a malý technický průkaz.

Dále všechny klíče od vozidla (minimálně dva) a váš platný osobní doklad – cestovní pas nebo občanský průkaz. Dále je třeba doložit dva doklady pro potvrzení adresy. Jedná se například o doklady o zaplacení elektřiny, plynu, SIPO, výpis z účtu či za telefon, kde je vaše adresa uvedena. Pokud vlastníte kupní smlouvu nebo fakturu, servisní knížku, či jiné faktury za opravy atd. doporučujeme je přinést sebou, zvyšuje to cenu odhadu. Právnické osoby budou potřebovat výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list. Po prohlídce vozidla včetně zkušební jízdy a sepsání nezbytné dokumentace dochází k vlastnímu vyplacení dohodnuté částky a to již do 30ti minut.

Zástava auta a a její výhody

Mezi hlavní výhody zástavy auta patří rychlá finanční pomoc pro podnikatele i soukromé osoby. Získání hotovosti je možné už v krátké době, a to od třiceti do šedesáti minut. Půjčka s prodejem vašeho auta je vyřízena velice snadno a rychle. Nenahlíží se do registrů dlužníků.

Nebude vás příliš zdržovat ani ocenění vašeho vozidla, protože experti jsou zde připraveni k okamžitému odhadu. Rychlé vyplacení peněz probíhá až do osmdesáti procent odhadnuté ceny automobilu. Zástavní půjčka je navíc spojena i s radami, jak vylepšit vaše financování a tím odvrátit dlouhodobé nepříjemnosti s dluhy.

Neověřuje se bonita klientů a očekávat můžete naprostou diskrétnost při vyřizování. Plusem je i služba klientského poradce, která je k dispozici v pondělí až pátek od desíti do osmnácti hodin.

Navštivte naši autozastavárnu

Autozastavárna ZASTAVUZ s. r. o. má centrální pobočku v Praze. Konkrétně ji najdete na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. Dále je k dispozici pobočka v Brně na adrese Hybešova 726/42 a další pobočku naleznete v Teplicích na adrese Rokycanova 631/3. O službách získání peněz díky zastavárně se však můžete informovat rychle emailem nebo telefonicky.

K dispozici je také služba WhatsApp-Service. Na webových stránkách poskytovatele lze také vyplnit kontaktní formulář, kde uvedete základní osobní informace, požadovanou částku a informace k vozidlu.

Důvěřujte nám!

 Vámi požadovanou částku obdržíte již po 30 minutách

  Využijte naší jedinečnou "rychlo službu" skrz Whatsapp 

  Využijte naše zvláštní nabidky 

  Konzultace zdarma – domluvte si ještě dnes osobní schůzku

  Náš příslib – vždy budeme výhodnější než konkurence (písemná nabídka)

  Prodlení plateb – i v těchto případech najdeme společné řešení

  Více než 50% stálých zákazníků - tomu říkáme reklama !

Kontaktujte nás!