PŘIDEJ SE K NÁM

ZASTAVUZ – číslo 1 na trhu

Zastavuz s.r.o. se sídlem v Praze je předním poskytovatelem nabízené služby „Money&Drive" pro všechny typy vozidel, motocyklů, ale také lodí a dokonce i letadel.

Jako poskytovatelé služeb podporujeme podnikatele i soukromé osoby při krátkodobém financování. Poradíme Vám osobně a diskrétně.

Naše nabídky jsou individuální, flexibilní a seriózní. 

Zastavuz je dceřinou společností ITC INTERNATIONAL TRADING SE (Evropská akciová společnost se základním kapitálem ve výši téměř 3.000.000,- Kč)

Autozástava – přehled výhod

Rychlá finanční pomoc

krátkodobá likvidita

Na rozdíl od bankovního úvěru Vám nabízí půjčka z autozastavárny možnost dostat se rychle a nekomplikovaně k hotovosti. Můžete tak bez velké námahy a ztráty času zlepšit svůj „cash flow“.

Nebyrokratické vyřizování

Hotovost během 30 minut

Od podpisu smlouvy v naší autozastavárně do vyplacení půjčky uběhne jen 30 minut. Naše expertíza nám umožňuje provést rychlé ocenění Vašeho vozidla a tím i rychlé vyplacení.

Neutrální poradesntví

Odvrácení finančních škod

Vysvětlíme Vám podrobně naši nabídku služeb a poradíme Vám, zda je autozástava tím správným řešením pro Vaši mezeru ve financování. Pokud získáme dojem, že zástavní půjčka Vaši situaci dlouhodobě nezlepší, tak Vás o tom budeme informovat a nabídneme Vám alternativu financování.

Daňové výhody

pro podnikatele

Když chcete naši službu využít k dosažení, zajištění a udržení příjmů, můžete náklady v rámci daně z příjmu uplatnit jako výdaje.

Vyplácení vysokých částek

Do 80 % hodnoty vozidla

Zafinancujeme Vás až do 80 % aktuální hodnoty Vašeho vozu. Hodnota je zjišťována našimi klientskými poradci individuálně na základě neutrální aktuální analýzy trhu.

Bez ověřování bonity

Bez komplikovaných dotazů

Profitujte z našeho nebyrokratického vyplácení peněz.

Neprovádíme zdlouhavé ověřování bonity, ale soustředíme se na rychlé a nekomplikované vyřízení!

Diskrétní zacházení

Peníze jsou o důvěře

V naší autozastavárně zacházíme s našimi zákazníky vždy s absolutní diskrétností. Ujišťujeme Vás, že třetí osoby neobdrží žádné informace o Vaší osobě nebo s námi uskutečněném zastavárenském obchodu.

Flexibilita při Financování

Vyúčtování přesně podle dnů

Na rozdíl od mnohých jiných způsobů financování není zástavní úvěr vázán na pevnou dobu trvání. Délku trvání smlouvy můžete určit individuálně. Když si to budete přát, tak Vám umožníme i předčasné ukončení zastavárenské smlouvy.

Váš klientský poradce je Vám k dispozici v pondělí až pátek od 10 – 18 hodin i na bezplatné telefonní lince 800 60 40 20.