PŘIDEJ SE K NÁM

Zaplacená kauce pro nový byt

Potřeboval jsem pro svůj nově pronajatý byt uhradit kauci. Protože mi nájem ve starém bytě končil teprve o měsíc později, byla zde i zablokovaná kauce. U Zastavuz jsem okamzite dostal peníze pro kauci mého nového bytu. O měsíc později jsem peníze v pobočce zastavuz vrátil a měl jsem svůj nový byt.

                                                                                                 Jan S., 28 let, Praha

Seriozní jednání

Byla to opravdu dobrá zkušenost. Ze začátku jsem byl velmi opatrný se zastavením  mého vozidla. Pozitivní recenze na Vaši stránce a jinde na internetu mě ale uklidnili. Nemyslel jsem si, že existuje zastavárna aut, která jedná a funguje tak seriozně.

                                                                                                      Zděna V., 41 let, Příbram

Vysněný dům

Zcela překvapivě jsme dostal nabídku na koupi pozemku pro vysněný dům. K zajištění této velmi výhodné nabídky bylo třeba rychle jednat. Díky profesionálům ze Zastavuz jsme náš nový vůz mohli skrze model money and drive i nadále uživat. Peníze na složení zálohy pro koupi pozemku jsme obdrželi okamžitě v hotovosti. Samozřejmě servis Autozastavárny něco stál. Ale naše ztráta by byla mnohem větší, kdybychom peníze pro zálohu tehdy neměli.

                                                                                                     Jana a Karel Ch., Praha

Uvolnění kapitálu

U profi zastavárny jsem mohl krátkodobě uvolnit svůj kapitál vázaný v automobilech a tak obdržet rychle peníze aniž bych musel z nouze prodat vozidla.

                                                                                                      Mirek H., 36 let, Bruntal

Čekání na zvláštní prémii – Zastavuz k překlenutí

Kvůli práci potřebuji své auto každý den. Ale najednou jsem potřeboval nové auto, protože mé stare se pokazilo. Nikdo mi nemohl pomoct, i když jsem za 2 měsíce měl od své firmy dostat zvláštní prémii, se kterou bych mohl zaplatit nové vozidlo. U Vás v autozastavárně jsem ihned obdržel 70% peněz pro své nové auto. Tak jsme z vlastních zdrojů musel zaplatit jen 30%.  Auto zástavu využiji zase, když bude potřeba.

                                                                                                      Roman B., 54 let, Ostrava

Financování nového businessu skrze autozástavu

Potřeboval jsem rychle rozjet svůj nový business. Poptal jsem každý možný druh financování, ale nikdo mi nemohl pomoct. Ze začátku jsem byl ze začátku nervozní, ale po rozhovoru s týmem jsem si byl jistější, že mi Zastavuz může pomoct a já vyřeším své finanční problémy. Děkuji moc za Vaši rychlou službu.

                                                                                                      Daniel R., 33 let, Praha