PŘIDEJ SE K NÁM

Půjčky jsou dnes běžnou součástí většiny domácností, protože ne vždy se podaří mít dostatek hotovosti k dispozici. Půjčky se zástavou auta patří mezi rychlé půjčky, u kterých není potřeba se ohlížet na záznamy v registrech dlužníků. Tyto druhy nebankovních půjček si získávají na oblibě, protože se neshánějí ručitelé, ale zástavou je jakékoli vozidlo.

V autozastavárně se dá sjednat půjčka oproti zástavě vaším dopravním prostředkem. Plusem je, že vám nevzniknou jiné závazky a ručíte jen vozidlem, které již vlastníte a které vám bude vráceno, když vyplatíte půjčenou částku.

Autozastavárna nabízí i pomoc s prodejem vašeho automobilu. V porovnání s nevýhodnými výkupy se vozidlo zastaví modelem Money&Store. Vystaví se na různých internetových portálech a také se nabízí u spřátelených autobazarů. Jakmile se vozidlo prodá, vyplatí se vám rozdíl mezi půjčenou částkou a skutečnou prodejní (tržní) cenou – jde o vyšší cenu než ve výkupu.

Dejte auto do zástavy a získejte peníze hned

Co znamená půjčka se zástavou auta

Pokud hledáte možnost, jak získat extra peníze a vlastníte automobil, navštivte autozastavárnu. Právě zde se dají získat peníze v hotovosti. Pochopitelně se zastavuje osobní nebo nákladní automobil, motocykl, loď nebo letadlo.

Vše je velice snadné, rychlé, bez zbytečného protahování. Ocenění probíhá zdarma.

S autem nebo bez auta

Půjčky se zástavou auta se vyřizují dvěma způsoby – jedná se o tzv. Money & Drive nebo Money & Store. V případě volby na Money & Store půjde o klasickou zástavu, kdy dostanete peníze a vaše vozidlo se uschová na hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním do doby, než se ho rozhodnete vyplatit. Po vyplacení ho dostanete zpět a získáte v tomto modelu zástavy vyplacenou vyšší částku. Úvěr od zastavárny bude trvat tak dlouho, jak sami určíte - délka je flexibilní, po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

U Money & Drive získáte hotovost a automobil můžete dál používat. K výhodám patří, že nemusíte ve svém životě nic měnit, auto budete mít stále k dispozici. Určí se nová likvidita při zachování flexibility, aby se mohl váš vůz dále využívat. Nejprve se můžete u poskytovatele předem informovat telefonicky nebo emailem.

Vaši žádost lze také uskutečnit pomocí kontaktního formuláře, kam vepíšete informace o vaší osobě a o vašem zastavovaném automobilu. Následně dojde k ocenění vašeho vozidla pověřenými vyškolenými poradci, aby se konkrétně došlo k sumě, která vám může být maximálně půjčena. Jakmile se prohlédne vozidlo a dojde ke zkušební jízdě, sepíše se nezbytná dokumentace a vyplatí se dohodnutá částka - už do půl hodiny.

Způsob Money & Drive se vyřizuje rychle a hotovost se vyplácí okamžitě. Vy budete rozhodovat, kdy dojde k ukončení smlouvy. Domluví se termín prohlídky automobilu. K ocenění budete potřebovat několik dokladů, pokud je budete mít k dispozici. Patří sem například malý technický a velký technický průkaz, kde se vyžaduje zapsání vaší osoby jako jediného majitele. Požadován je jeden váš osobní doklad – občanský průkaz nebo cestovní pas, kde je potvrzen platný pobyt.

Dále ukazujete kupní smlouvy nebo faktury, všechny klíče od automobilu, servisní knížku, pojištění automobilu, poslední technickou prohlídku STK/Emise, která by měla být aktuální. Ještě se vyžaduje doložení dvou dokladů pro potvrzení adresy. Jde například o doklady o zaplacení plynu, elektřiny, SIPO, účtu za telefon, výpis z bankovního účtu, kde se uvádí vaše adresa. Ke zvýšení odhadní ceny dojde, když přinesete servisní knížku, kupní smlouvy, faktury za koupi nebo za opravy apod.

Půjčky se zástavou auta efektivně

Výhody půjčky se zástavou auta

Mezi výhody půjčky se zástavou auta patří především rychlé vyřízení a vyplacení hotovosti bez zbytečných komplikací. Vyplácejí se skutečně vysoké částky, a to v hodnotě až do osmdesáti procent odhadní ceny zastavovaného vozidla. Odhad vozidla se provádí pomocí odborně školeného personálu s mnohaletými zkušenostmi. Mobilní technik je k dispozici po celé České republice.

Oceňování vozů pomocí poradců se provádí individuálně a vychází se z neutrální a aktuální analýzy trhu. Nekomplikované vyřízení a rychlé vyplacení peněz se uskutečňuje bez ověřování bonity a ani vám nebudou kladeny žádné dotazy. Pokud zašlete fotografie a velký technický průkaz, lze ihned učinit orientační nacenění vašeho vozidla. Spolehnout se můžete na diskrétní jednání. Plusem je i nenahlížení do registrů dlužníků. Odpadne vám také hledání ručitelů. Nedokládají se potvrzení o příjmech nebo ekonomické rozvahy či daňová přiznání s příjmy za uplynulé období v podnikání.

Snadno kontaktujte naši autozastavárnu

Autozastavárna ZASTAVUZ s. r. o. vlastní několik poboček. Najdete je v Praze na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9, Brně na adrese Hybešova 726/42 a v Teplicích na adrese Rokycanova 631/3. Rychlejší kontaktování provedete pomocí emailu, telefonu nebo službou WhatsApp-Service.

Rychlý kontakt WhatsApp-Service je řešením pro všechny, kdo nechtějí dlouho čekat. Je však nutné zaslat k posouzení fotografii technického průkazu, požadovanou částku, najeté kilometry u vozidla. To vše odešlete na speciální what's app číslo, které je ke stažení na webových stránkách poskytovatele. Zde rovněž objevíte kontaktní formulář, který po vyplnění odešlete kliknutím.

Obchodní místo lze navštívit také osobně. Do pobočky se vypravte po předchozí domluvě každý všední den mezi desátou až osmnáctou hodinou. Jednání proběhne za přítomnosti osobního poradce, schopného objektivního posouzení vašeho požadavku a následně vám nabídne vhodný produkt. Spolehnout se můžete na absolutní anonymitu, vždy bude přítomen jenom jeden klient na pobočce.

Pobočky:

Pobočka Praha

Centrála pro region Praha a Středočeský kraj

Novovysočanská 934/2c

190 00 Praha 9

Bezplatná telefonní linka 800 60 40 20

Pobočka Brno

Regionální pobočka pro Moravskoslezský kraj

Millenium Centre

Hybešova 726/42

602 00 Brno

Pobočka Teplice

Regionální pobočka pro Severočeský kraj

Rokycanova 631/3

415 01 Teplice

Kontaktujte nás!