PŘIDEJ SE K NÁM

Nedostatek peněz se dá řešit půjčkami, ale ne vždy pochodíte u bank a nebankovních společností, které mají určené jasné podmínky pro poskytnutí. U půjčky bez registru se setkáte s výhodou, že se nijak nekontrolují registry dlužníků.

V případě, že si zvolíte autozastavárnu jako poskytovatele půjčky, získáte peníze oproti zástavě jakýmkoli dopravním prostředkem.

Peníze v hotovosti od autozastavárny

Při půjčce od autozastavárny nepočítejte s dalšími závazky, protože ručíte svým majetkem – vozidlem. Po vyplacení půjčky se vám auto či jiný dopravní prostředek vrátí. Rovněž se nabízí pomoc s prodejem vašeho auta. Model Money&Store zabrání nevýhodným výkupům. Nabídka se objevuje na různých internetových stránkách a také ve spřátelených autobazarech.

Jakmile se vůz prodá, vyplatí se vám rozdíl vzniklý mezi půjčenou částkou a opravdovou prodejní cenou (vyšší v porovnání s výkupem). Banky a nebankovní společnosti mají většinou nesrozumitelné a složité podmínky pro poskytnutí půjček. Autozastavárna vám umožní obdržet hotovost ve velmi krátkém čase a jednoduše. Zárukou se může stát jakékoli vozidlo – například i motocykly, lodě a letadla.

Půjčka bez registru snadno a rychle

Postup při žádosti o půjčku bez registru

U půjčky bez registru od zastavárny si můžete zjistit předem potřebné informace – telefonicky, emailem, kontaktním formulářem na firemním webu, anebo díky nové službě WhatsApp service.

Jestliže se postaráte o zaslání fotografií vozidla a velkého technického průkazu, ihned se provede orientační nacenění. Poté se dohodne vyplacení konkrétní částky peněz. Zástava vozidla není spojena s určením pevné doby trvání půjčky, ale jde o flexibilní čas. Hotovost se získává pomocí modelů Money & Drive nebo Money & Store.

Money & Drive značí získání hotovosti, ale automobilem jezdíte i nadále. Jde o pomoc s uhrazením dluhů nebo nečekaných výdajů. Money & Store představuje klasickou formu zástavy, kdy se vozidlo uschová na hlídaném parkovišti s ochranou po dobu 24 hodin a s ALL-IN pojištěním. Tento model otevírá možnost vyplacení vyšší částky - po vyplacení se vám vrátí.

Délka trvání půjčky je flexibilní. Po prvních čtyřech týdnech se provádí denní účtování.

Osobní návštěvy obchodních míst

Pobočky autozastavárny v Teplicích, v Praze a v brně lze navštívit po předchozí domluvě každý všední den od 10 do 18 hodin. Přítomný osobní poradce objektivně posoudí vaše nároky a zvolí pro vás nejvhodnější produkt. Rozhodně se ctí absolutní anonymita – pouze jeden klient na pobočce.

Nacenění vyžaduje dopravení vozidla a doložení velkého a malého technického průkazu. Budete též potřebovat veškeré klíče od vozidla, platný osobní doklad (cestovní pas, občanský průkaz), dva doklady potvrzující adresu – účet o zaplacení elektřiny, plynu, SIPO, výpis z účtu u banky apod. Měla by zde být uvedena vaše adresa.

Cena odhadu se zvýší předložením kupní smlouvy, faktur za opravy, servisní knížky. Právnické osoby si připraví výpis z obchodního rejstříku nebo živnostenský list. Vozidlo se prohlédne, proběhne zkušební jízda, sepíše se nezbytná dokumentace a vyplatí se dojednaná suma – cca do 30ti minut.

Půjčky bez registru - peníze ihned

Výhody autozastavárny

K hlavním výhodám autozastavárny se řadí rychlost poskytnutí hotovosti podnikatelům i soukromým osobám. Hotovost se vyplácí do třiceti minut. Půjčka bez registru zaměřena na prodej vašeho vozidla se vyřizuje nejen rychle, ale i snadno. Předností je nenahlížení do registrů dlužníků, vyplacení až do osmdesáti procent odhadnuté ceny automobilu. Odhad se provádí zdarma sjednanými experty.

Osobní návštěva autozastavárny

Autozastavárna ZASTAVUZ s. r. o. disponuje centrální pobočkou v Praze, na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. Osobní návštěva se uskutečňuje také v brněnské pobočce na adrese Hybešova 726/42 a v Teplicích na adrese Rokycanova 631/3. Informace jsou k mání pomocí emailu, telefonu a služby WhatsApp-Service. Webové stránky poskytovatele obsahují i kontaktní formulář, který zjednoduší komunikaci.

Důvěřujte nám!

 Vámi požadovanou částku obdržíte již po 30 minutách

  Využijte náši jedinečnou "rychlo službu" skrze Whatsapp

  Využijte naše zvláštní nabidky

  Konzultace zdarma – domluvte si ještě dnes osobní schůzku

  Náš příslib – Vždy budeme výhodnější než konkurence (písemná nabídka)

  Prodlení plateb – i v těchto případech najdeme společné řešení

  Více než 50% stálých zákazníků - tomu říkáme reklama !

Kontaktujte nás!