PŘIDEJ SE K NÁM

Těžko se vám dávají dohromady peníze a uvažujete o půjčce? Klasické úvěry od bankovních a nebankovních společností nemusí být zrovna dobrou volbou. Vaše plány mohou jednoduše stopnout jejich nesplnitelné podmínky. Autozastavárna Teplice se stane řešením pro vaše finanční problémy, když nabídnete vozidlo do zástavy.

Služby autozastavárny v Teplicích

Jakýkoli druh vozidla se může v autozastavárně Teplice stát zástavou. Nečekejte vznik jiných závazků. Vzhledem k tomu, že se zaručíte svým vozidlem, se vám po vyplacení vypůjčené částky zase vrátí. Navíc můžete požadovat také pomoc s prodejem vašeho auta a jiného dopravního prostředku.

V modelu Money&Store se nabízí výhodnější podmínky ve srovnání s jinými typy výkupů. Nabídky budou k vidění i na různých internetových portálech a ve spřátelených autobazarech. Prodej vozidla znamená vyplacení rozdílu mezi půjčenou částkou a opravdovou prodejní cenou – jde o vyšší částku než činí výkupní cena. Autozastavárnu Teplice navštěvují především zájemci z Teplic a okolí. Nejdříve se zdarma určuje odhadní cena, posléze se vyplácí hotovost.

Autozastavárna Teplice poskytuje půjčky ihned

Princip nabízení služeb autozastavárnny Teplice

Rádi byste získali peníze pomocí autozastavárny v Teplicích? Nejde o nic těžkého. Stačí poslat email, zavolat, anebo vyplnit kontaktní formulář. Po vyplnění požadovaných osobních údajů a informací o autě se s vámi autozastavárna spojí a dojedná se další jednání. Pověření pracovníci provedou ocenění vozidla, proběhne zkušební jízda, sepíší se požadované dokumenty a vyplatí se sjednaná částka. K vyplacení dojde cca do třiceti minut.

Způsoby získání peněz se nazývají Money & Drive nebo Money & Store. U Money & Store počítejte s klasickou zástavu, kdy se váš automobil uschová na hlídaném parkovišti, kde nechybí ochrana po 24 hodin. Součástí je ALL-IN pojištění. Obdržíte peníze a také auto, jakmile se vám povede ho vyplatit. Tento způsob úvěru značí v praxi vyšší vyplacení. Dobu trvání půjčky máte ve své režii (flexibilní). Po uplynutí prvních čtyřech týdnů se účtuje každý den.

Money & Drive způsob využijí lidé, kteří hodlají svým automobilem jezdit i nadále. Od autozastavárny Teplice dostanete určenou částku a vozidlo budete dále používat. Nejprve se ocení váš automobil. Budete potřebovat nějaké doklady, kam např. patří malý technický průkaz, velký technický průkaz, osobní doklad (občanský průkaz, cestovní pas), klíče od vozu, dva doklady pro potvrzení adresy (výpis z bankovního účtu, z účtu za telefon, za plyn, elektřinu, SIPO apod. Odhadní cena se může navýšit v případě doložení kupní smlouvy, faktur za opravy, servisní knížky apod.

Autozastavárna Teplice a její výhody

Autozastavárna Teplice má své výhody: vyplacení peněz probíhá hotově, ocenění vozidla se ujmou odborní poradci, cena zastavovaného vozu se určí individuálně na základě analýzy trhu. Ocenění se provede zdarma a jestliže pošlete fotografie a velký technický průkaz, dojde k orientačnímu nacenění okamžitě. Vyplácí se sumy až do osmdesáti procent hodnoty vozidla.

Za samozřejmost autozastavárny se považuje diskrétní jednání a mlčenlivost vůči třetí straně.

Účtování probíhá podle dnů, u smlouvy nečekejte pevnou dobu trvání – řeší se individuálně. Nedokládají se příjmy, nekontrolují registry dlužníků a nepotřebuje se ekonomické hodnocení.

Sídlo autozastavárny v Teplicích

Pobočka Teplice

Regionální pobočka pro Severočeský kraj

Rokycanova 631/3

415 01 Teplice

Teplická pobočka autozastavárny ZASTAVUZ s. r. o. se nachází na adrese Rokycanova 631/3. Další pobočky společnosti lze navštívit v Brně (Hybešova 726/42) a v Praze na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. Kontakt provedete i pomocí telefonu, emailu, popř. Využitím služby WhatsApp-Service. Osobní návštěva se uskutečňuje po předchozí domluvě – od 10 do 18ti hodin.

Důvěřujte nám!

 Vámi požadovanou částku obdržíte již po 30 minutách

  Využijte naší jedinečnou "rychlo službu" skrz Whatsapp 

  Využijte naše zvláštní nabidky 

  Konzultace zdarma – domluvte si ještě dnes osobní schůzku

  Náš příslib – vždy budeme výhodnější než konkurence (písemná nabídka)

  Prodlení plateb – i v těchto případech najdeme společné řešení

  Více než 50% stálých zákazníků - tomu říkáme reklama !

Kontaktujte nás!