PŘIDEJ SE K NÁM

Řešíte problém s penězi? Uvažujete o tom, že si půjčíte určitý obnos? Možná vám v bance snadno půjčí, ale může se stát i opak. Většinou si klienti stěžují na nesrozumitelné a složité podmínky. U půjčky od autozastavárny v Praze očekávejte rychlé a snadné jednání, hotovost se poskytuje ihned. Záruka je možná jakýmkoli vozidlem.

Půjčku si můžete sjednat i v autozastavárně, kde bude zastaven váš dopravní prostředek. Nevzniknou vám jiné závazky, protože ručíte jen vozidlem, které se vám po vyplacení vrátí zpět.

Také existuje možnost pomoci s prodejem vašeho automobilu, což má své plusy v porovnání s výkupy. Díky Money&Store se vozidlo vystaví na mnoha internetových portálech a současně tvoří nabídku v několika spřátelených autobazarech. Jakmile se prodá vozidlo, vyplatí se vám rozdíl mezi půjčenou částkou a skutečnou tržní cenou.

Autozastavárna Praha poskytuje půjčky ihned

Služby pražské autozastavárny

Autozastavárna Praha - zastavuz s.r.o. je k dispozici všem zájemcům o získání hotovosti. Půjčka je flexibilní a sami si určíte, jak dlouho bude trvat. Automobil bude nejprve oceněn a poté získáte sumu, která činí osmdesát procent odhadní ceny. Jedná se o rychlé řešení získání peněz. V případě, zaslání fotografií a velkého technického průkazu, lze vaše vozidlo ihned orientačně nacenit. Do autozastavárny jsou vhodné různé typy osobních a nákladních automobilů, motocykly, lodě, letadla.

Princip nabízené služby autozastavárny v Praze

Hodláte využít služby autozastavárny? Nejde o nic složitého. Předem se můžete konkrétně informovat na telefonním čísle, emailem. Existuje také možnost rovnou vyplnit kontaktní formulář na webových stránkách společnosti, kam vypíšete osobní údaje, informace o automobilu a představu o půjčené částce. Po zkontaktování proběhne prohlídka a ocenění vašeho vozidla určeného k zástavě. Po zkušební jízdě a po sepsání potřebné dokumentace se vyplatí dojednaná částka – to už do 30ti minut.Peníze lze získat způsoby Money & Drive nebo Money & Store.

U Money & Store probíhá výplata peněz a zástava klasicky. Vozidlo se uschová na našem hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním, vy získáte sjednané peníze a pokud později auto vyplatíte, bude vám vráceno. Při sjednání Money & Store se vyplácí vyšší suma, délka trvání úvěru je zcela na vás – rozhodnete se sami, kdy skončí. . Po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

Money & Drive se poskytuje tak, že budete mít k dispozici peníze od autozastavárny, ale nedojde k uschování vozidla. Auto tak můžete používat i dál. Termín prohlídky automobilu určeného k zástavě je spojen s doložením několika dokladů. Především se zaměřte na dodání velkého technického průkazu, kde musíte být uveden jako jediný vlastník vozu. Dále potřebujete malý technický průkaz, všechny klíče od automobilu a platný občanský průkaz nebo cestovní pas. Nezapomeňte také na dva doklady pro potvrzení adresy, např. o zaplacení elektřiny, plynu, SIPO, účtu za telefon, výpis z účtu s uvedením adresy. Chcete zvýšit cenu odhadu? Doporučujeme donést kupní smlouvu či fakturu, servisní knížku a jiné faktury za opravy apod.

Autozastavárna v Praze, peníze do 30 minut

Autozastavárna Praha - zastavuz.cz má různé výhody

Půjčky od autozastavárny jsou spojeny s různými výhodami. Především se vše vyřizuje velice rychle a jednoduše. Vyplácí se nejvyšší možné částky, dosahující až osmdesát procent odhadní ceny. Ocenění vozidla provádí odborně proškolení pracovníci, kteří mají mnohaleté zkušenosti. Autozastavárna Praha je zárukou nejlepších podmínek, kde nechybí VIP servis a ani mobilní technik po celé České republice. Jedná se o rychlou a snadno vyřízenou finanční pomoc v porovnání s mnohými půjčkami a úvěry. Hotovost můžete získat už během třiceti minut.

Získat lze i neutrální poradenství, kdy vám bude podrobně vysvětleno, co je vám nabízeno a získáte rady, jestli je půjčka ve formě autozástavy pro vás tím pravým řešením. Nelze opomenout ani daňové výhody pro podnikatele, kdy se mohou náklady v rámci daně z příjmu uplatňovat ve formě výdajů. U klientů nedochází k ověřování bonity a nejsou kladeny komplikované dotazy.

Autozastavárna Praha jedná se svými klienty vždy diskrétně, o zastavárenském obchodu se nedozví žádná třetí strana. Nesporným plusem je, že zástavní úvěr není spojen s žádnou pevně danou dobou existence. Délka trvání smlouvy se určuje individuálně. Je možné se domluvit i na předčasném ukončení zastavárenské smlouvy.

Výhody zastavárny

  • hotovost ihned (do 30 minut od podpisu smlouvy)
  • žádné skryté náklady
  • snadné a rychlé
  • zaručeně nejlepší podmínky
  • likvidita při zachování mobility
  • vyplácení nejvyšších částek
  • žádná kontrola Vaší bonity      
  • bezplatné ocenění Vašeho vozidla
  • žádné nové dluhy - zafinancujete se dopravním prostředkem, který Vám již patří
  • daňově uplatnitelné výdaje (případně pro obchodníky a osoby samostatně výdělečně činné)

Sídlo zastavárny v Praze

Centrální pobočka autozastavárny ZASTAVUZ s. r. o. se nalézá v Praze, na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. Kromě pražské centrály můžete zajít do poboček v Teplicích na adrese Rokycanova 631/3 a v Brně na adrese Hybešova 726/42. Pokud vám nevyhovuje osobní docházení, využijte telefonického nebo emailového kontaktu. Rychlý kontakt je možný rovněž přes službu WhatsApp-Service.

K dispozici je také formulář k vyplnění přímo na webových stránkách poskytovatele. Vlastní návštěva obchodního místa se koná po předchozí domluvě, v časech od 10 do 18ti hodin v každý všední den. Osobní poradce objektivně posoudí váš požadavek a poté vám nabídne pro vás výhodnější produkt. Zásadou je absolutní anonymita a jen jeden klient na pobočce v dojednaný termín.

Důvěřujte nám!

 Vámi požadovanou částku obdržíte již po 30 minutách

  Využijte naší jedinečnou "rychlo službu" skrz Whatsapp 

  Využijte naše zvláštní nabidky 

  Konzultace zdarma – domluvte si ještě dnes osobní schůzku

  Náš příslib – vždy budeme výhodnější než konkurence (písemná nabídka)

  Prodlení plateb – i v těchto případech najdeme společné řešení

  Více než 50% stálých zákazníků - tomu říkáme reklama !

Kontaktujte nás!