PŘIDEJ SE K NÁM

Ocitli jste se ve finanční tísni? Potřebujete vyřešit vzniklý peněžní problém? Nejspíše vás napadne i slovo „půjčka“. Ano, nejde o žádnou novotu, lidé si půjčují peníze již stovky let. Poskytovatelé se však mění.

Některým můžete vždy plně důvěřovat, jiné raději prověřovat a ostatním se svěřovat se svými starostmi, ze kterých vás dostane vypůjčená částka.

Pochopitelně lidé míří nejprve do své banky, kde mají založené běžné a spořící účty. Najednou zjistí, že banka sice půjčí, ale klade si dost podmínek. Vše zabere spoustu času, vyřizování a posléze přichází zklamání ze zamítnutí.

Složité a nesrozumitelné podmínky se netýkají půjček od autozastavárny v Mladá Boleslavi. Spolehněte se na okamžité poskytnutí hotovosti, snadné a rychlé jednání.

Neobejde se to bez záruky, k čemuž vám poslouží jakýkoliv typ vozidla. Po sjednání půjčky v autozastavárně Mladá Boleslav dojde k zastavení vašeho dopravního prostředku. Žádné další závazky nevznikají. Ručíte automobilem a po vyplacení ho získáte zase zpátky.

Existuje však i možnost prodeje vašeho automobilu, kde zaregistrujete několik plusů v porovnání s výkupy. Způsob Money&Store znamená vystavení vozidla na mnohých internetových portálech.

Zároveň se nabídka objevuje v několika spřátelených autobazarech. Po prodeji vozidla se vyplácí rozdíl mezi půjčenou sumou a skutečnou tržní hodnotou.

Autozastavárna Mladá Boleslav poskytuje půjčky ihned

Služby mladoboleslavské autozastavárny

Autozastavárna Mladá Boleslav - zastavuz s.r.o. vznikla pro všechny zájemce o extra hotovost. Jde o zcela flexibilní půjčku, kde sami určujete její délku trvání. V prvé řadě se ocení automobil, pak obdržíte až 80 procent odhadní ceny.

Orientační nacenění lze uskutečnit i předem, stačí poslat velký technický průkaz a fotografii. K zástavě se hodí nejen veškeré druhy nákladních a osobních automobilů, ale také, letadla, lodě, motocykly apod.

Princip nabízené služby autozastavárny v Mladé Boleslavi

Padlo už u vás rozhodnutí využít služby autozastavárny? Nečekejte žádný složitý proces. Pro konkrétní informace si bez obav zavolejte nebo pošlete email. Rovněž máte k dispozici kontaktní formulář na webových stránkách společnosti, kde zmíníte vaše základní osobní údaje, informace o automobilu a požadavky k půjčované sumě.

Po proběhlém kontaktu se prohlédne a ocení vaše vozidlo určené pro zástavu. Následují zkušební jízda, soupis nezbytné dokumentace a vyplacení sjednané částky – obvykle do třiceti minut. K získání peněz se využívají způsoby Money & Drive nebo Money & Store.

Money & Store se zaměřuje na klasickou zástavu a výplatu peněz. Vozidlo zůstane uschované na našem hlídaném parkovišti. Nechybí ani 24hodinová ochrana a ALL-IN pojištění.

Obdržíte sjednanou peněžní půjčku, ale po vyplacení se vám auto vrátí. Sjednání Money & Store služby je spojeno s výplatou vyšší částky. Úvěr potrvá tak dlouho, jak je vám libo. Po uplynutí prvních čtyř týdnů se přechází na denní účtování.

U Money & Drive probíhá poskytnutí tak, že obdržíte peníze od autozastavárny, ale vozidlo se nebude uschovávat. Jednoduše budete auto používat nadále. Termín prohlídky vozu pro zástavu vyžaduje doložení některých dokladů, kam patří hlavně velký technický průkaz, kde neexistuje jiné východisko, než zde být zapsán jako jediný vlastník vozu.

Připravíte si rovněž malý technický průkaz, platný občanský průkaz nebo cestovní pas a všechny klíče od automobilu. Nevyhnete se ani předložení dvou dokladů s potvrzením adresy (účet za telefon, elektřinu, plyn, SIPO, výpis z účtu apod.). Zvýšení odhadní ceny zajistíte předložením servisní knížky, kupní smlouvy, faktury atd.

Autozastavárna v Mladé Boleslavi, peníze do 30 minut

Půjčky od autozastavárny mají různé výhody. Jmenujme například rychlé a jednoduché vyřízení. Dochází k vyplacení nejvyšší možné částky, až do osmdesáti procent odhadní ceny.

O ocenění automobilu se postarají pracovníci s dostatečnými odbornými znalostmi a zkušenostmi. Autozastavárna Mladá Boleslav se prezentuje nejlepšími podmínkami. K součástem patří VIP servis, mobilní technik v rámci celé České republiky a hotovost obdržená již do třiceti minut.

Na základě vašeho zájmu zkuste neutrální poradenství, kde se vše dozvíte podrobně. Dokonce vám poradí, zda je autozástava ve vašem případě to nejlepší řešení. Nezapomeňte ani na daňové výhody pro podnikatele – uplatnění ve formě výdajů.

Autozastavárna Mladá Boleslav respektuje diskrétní jednání se svými klienty. Třetí strana se nikdy nedozví o zastavárenském obchodu. Smlouvy se řeší individuálně, dokonce i délka trvání. Není problém domluvení předčasného ukončení smlouvy o zástavě.

Výhody zastavárny

 • okamžitá hotovost (do 60ti minut)
 • bez skrytých nákladů
 • rychlost a jednoduchost
 • rozhodně nejlepší podmínky
 • likvidita spojená se zachováním mobility
 • vyplácí se nejvyšší sumy
 • nekontroluje se vaše bonita
 • ocenění vozidla zdarma
 • nevznikají nové dluhy - zafinancujete pomocí dopravního prostředku (ten vám již patří)
 • daňově uplatnění výdajů (obchodníci a osoby samostatně výdělečně činné)

Sídlo zastavárny v Mladé Boleslavi

Místní pobočku pro město Mladá Boleslav a okolí momentálně nemáme, ale rádi si s Vámi sjednáme schůzku a náš mobilní technik přijede přímo za vámi na sjednanou schůzku, aby s vámi vše projednal.

Centrální pobočku autozastavárny ZASTAVUZ s. r. o. objevíte na pražské adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. Lze využít služby dalších poboček - v Teplicích (Rokycanova 631/3) a v Brně (Hybešova 726/42). Nevyhovují vám osobní schůzky? Nevadí, protože k dispozici jsou telefonické a emailové kontakty. Funguje také služba WhatsApp-Service.

Samozřejmě nechybí ani online formulář, kde stačí vyplnit požadované údaje. Osobní schůzky od 10 do 18ti hodin, ve všedních dnech, si domluvte předem. Po objektivním posouzení osobním poradcem získáte konkrétní nabídky výhodných produktů. K zásadám patří absolutní anonymita a jeden klient na pobočce ve vašem termínu.

S důvěrou se na nás obraťte!

 • Vámi požadovaná částka bude k dispozici už po 30ti minutách
 • Vyzkoušejte naši bleskovou službu pomocí Whatsapp
 • Zajímejte se o naše speciální nabídky
 • Prokonzultujte vše zdarma! Ještě dnes si zajistěte osobní schůzku
 • Sliby plníme – pokaždé budeme mít výhody v porovnání s konkurencí (písemná nabídka)
 • Opožděné a zmeškané platby? Určitě nalezneme společné řešení
 • Více než 50% stálých zákazníků – to znamená ověřenou reklamu!