PŘIDEJ SE K NÁM

Shánět peníze na nečekané výdaje je většinou hodně těžké. Když už se rozhodnete pro půjčku, můžete narazit na nesplnitelné podmínky u bank nebo nebankovních společností. Autozastavárna Brno vyřeší vaše problémy, pokud budete mít do zástavy vozidlo. Jako záruka poslouží jakékoli vozidlo. Peníze ihned v hotovosti jsou jistě příjemným výsledkem.

Půjčku můžete sjednat i v autozastavárně oproti zástavě vaším dopravním prostředkem. Nevzniknou vám jiné závazky, protože ručíte svým vozidlem a po vyplacení vypůjčené částky se vám vrátí. Nabízí se i pomoc s prodejem vašeho automobilu. Model Money&Store je výhodnější v porovnání s ostatními výkupy. Nabídka se objeví na mnoha internetových portálech a také ve spřátelených autobazarech. Prodej vozidla je spojen s vyplacením rozdílu mezi půjčenou částkou a skutečnou prodejní cenou – vyšší než výkupní cena.

Služby brněnské autozastavárny

Autozastavárna Brno je určena všem zájemcům z Brna a okolí. Vaše auto může být zdrojem peněz, které získáte díky autozastavárně. Nejprve se zdarma určí odhadní cena a potom vám bude vyplacena hotovost. Vy můžete posléze automobil vyplatit a získáte ho zpátky. K zástavě jsou určena různá osobní a nákladní vozidla, lodě, letadla nebo motocykly.

Princip nabízení služby v autozastavárně v Brně

Rozhodli jste se pro vyzkoušení služby získání peněz pomocí autozastavárny v Brně? Realizace je skutečně jednoduchá. Nejprve můžete zavolat, poslat email anebo přímo vyplnit kontaktní formulář, kde se uvádějí některé osobní údaje, výše požadované půjčky a informace o zastavovaném automobilu. Tímto způsobem se o vás poskytovatel dozví a vy se spojíte s autozastavárnou k dalšímu jednání. Vzhledem k tomu, že předmětem bude zástava na vaše auto, nejdříve proběhne ocenění pověřenými spolupracovníky. Jakmile bude vaše vozidlo prohlédnuto, provede se zkušební jízda a sepíšou se potřebné dokumenty, vyplatí se dojednaná suma – zhruba do třiceti minut.

Získání peněz se uskutečňuje způsobem Money & Drive nebo Money & Store. Money & Store představuje klasickou zástavu – vaše vozidlo se uschová na našem hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním, vy obdržíte dojednanou částku peněz, auto získáte zpátky až tehdy, kdy se vám ho podaří vyplatit. Vyplacení v tomto způsobu úvěru je vyšší, doba trvání záleží na vás – je flexibilní, po prvních čtyřech týdnech se účtuje denně.

Money & Drive je určen pro osoby, které chtějí ve svém automobilu jezdit i dále. V tomto případě obdržíte sjednanou částku peněz a vůz vám nebude sebrán a uschován do doby, než se vám ho podaří vyplatit. Bude s vámi sjednán konkrétní termín prohlídky, kdy se ocení váš automobil. Kromě vašeho vozidla budete potřebovat některé doklady, například se jedná o malý technický průkaz, velký technický průkaz, klíče od automobilu, osobní platný doklad (občanský průkaz, cestovní pas).

Dále se dokládají dva doklady pro potvrzení adresy – například jde o výpis z bankovního účtu, účtu za telefon, o zaplacení plynu, elektřiny, SIPO - kde je uvedena vaše adresa. Máte k dispozici kupní smlouvu nebo fakturu, servisní knížku a jiné faktury za opravy? Přineste je sebou, aby se zvýšila odhadní cena.

Autozastavárna v Brně, peníze do 30 minut

Autozastavárna Brno má několik výhod

Autozastavárna vám poskytne vyplacení peněz v hotovosti, pokud zde zastavíte své vozidlo. Pochopitelně je nutné provádět ocenění vozidla, čehož se výborně zhostí odborní poradci a určí cenu individuálně podle aktuální analýzy trhu. Ocenění bude neutrální a bezplatné.

Pokud zajistíte poslání fotografií a velkého technického průkazu, může se vaše vozidlo nacenit orientačně ihned. Vyplácí se vysoké částky, až do osmdesáti procent hodnoty vozidla. Částku obdržíte hotově přibližně do jedné hodiny. K dalším výhodám se řadí neověřování bonity klientů. Nemusíte se obávat žádných komplikovaných dotazů, vše je rychlé, snadné a bez komplikací.

Autozastavárna Brno je místem, kde se zákazníci mohou spolehnout na diskrétní jednání a mlčenlivost vůči třetí straně. K výhodám patří, že vyúčtování probíhá přesně podle dnů. Smlouva nemá pevnou dobu trvání, ale délku trvání smlouvy se dá sjednat individuálně. Není problém sjednat také možnost předčasného ukončení zastavárenské smlouvy. Odborně školený personál a mnohaleté zkušenosti jsou zárukou seriózní společnosti. Nečekají vás žádné skryté náklady, kontrolování registru dlužníků, dokládání příjmů, bonity, ručitele, ani dokládání ekonomického hodnocení.

Sídlo autozastavárny v Brně

Pobočka Brno

Regionální pobočka pro Moravskoslezský kraj

Millenium Centre

Hybešova 726/42

602 00 Brno

Brněnská pobočka autozastavárny ZASTAVUZ s. r. o. se nachází na adrese Hybešova 726/42. Centrála je umístěna v Praze na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9, ale další pobočku najdete i v Teplicích na adrese Rokycanova 631/3. Autozastavárnu není problém kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pokud požadujete konkrétní informace k vaší situaci, lze využít kontaktní formulář přímo na webových stránkách firmy.

Další možností rychlého kontaktu je využití služby WhatsApp-Service. Osobní návštěvu obchodního místa proveďte po předchozí domluvě. Jednání se konají denně od 10 do 18ti hodin. Nechybí zde osobní poradce, schopný objektivního posouzení vaší žádosti. Nabídne se vám vhodný produkt. Zaručujeme také naprostou anonymitu – na pobočce bude jeden klient.

Důvěřujte nám!

 Vámi požadovanou částku obdržíte již po 30 minutách

  Využijte náši jedinečnou "rychlo službu" skrze Whatsapp

  Využijte naše zvláštní nabidky

  Konzultace zdarma – domluvte si ještě dnes osobní schůzku

  Náš příslib – Vždy budeme výhodnější než konkurence (písemná nabídka)

  Prodlení plateb – i v těchto případech najdeme společné řešení

  Více než 50% stálých zákazníků - tomu říkáme reklama !

Kontaktujte nás!