PŘIDEJ SE K NÁM

Potřeba hotovostní půjčky se může vynořit zcela nečekaně. Co dělat, když nehodláte podstupovat vyřizování dokumentů a schvalování půjčky v bance? Bankovní i nebankovní půjčky jsou většinou spojeny s nesrozumitelnými a složitými podmínkami. U půjček se zástavou auta nehrozí žádné protahování, vše je rychlé a snadné. Zárukou se může stát jakékoli vozidlo.

Sjednání půjčky oproti zástavě vaším dopravním prostředkem je uskutečnitelné pomocí autozastavárny. K výhodám patří nevznikání jiných závazků, ručí se jen vlastněným vozidlem, které se vrací po vyplacení půjčené částky. Jinou možností je pomoc s prodejem vašeho automobilu.

Vozidlo se zastavuje modelem Money&Store, což má výhody oproti nevýhodným cenám při výkupu. Nabídka se vystaví na mnohých internetových portálech a ve spřátelených autobazarech. Po prodeji následuje vyplacení rozdílu mezi půjčenou částkou a reálnou prodejní (tržní) cenou, která je poměrně vyšší v porovnání s výkupní cenou.

Chcete si dát auto do zástavy?

Dáte auto do zástavy a bude vám vyplacena konkrétní peněžní částka – tak to vypadá v autozastavárnách. Nejprve však počítejte s tím, že bude vaše vozidlo oceněno a vy nedostanete celou odhadní cenu (o něco nižší). Půjčka díky autu do zástavy vám umožní získat peníze snadno a rychle. K zástavě jsou určena osobní a nákladní vozidla. Dále je možné k tomuto účelu využít i lodě, letadla a motocykly.

Auto do zástavy snadno a rychle

Fungování půjčky s autem do zástavy

Jestliže se rozhodnete pro získání peněz díky autu v zástavě, můžete se nejprve konkrétně informovat u poskytovatele a přesvědčit se, že s vámi jedná na rovinu. První kontakty lze uskutečnit telefonicky, emailem a vyplněním kontaktního formuláře. Nejsnadnější formou je využití formuláře na webových stránkách, kde již uvedete konkrétní požadavky na výši půjčky a typ zastavovaného vozidla. Vypůjčit peníze v autozastavárně si můžete buď způsobem Money & Drive nebo Money & Store.

Money & Store představuje klasickou zástavu, kdy obdržíte peníze a váš automobil se uschová na našem hlídaném parkovišti s 24hod ochranou a ALL-IN pojištěním. Znovu ho obdržíte v době, kdy ho vyplatíte.

Díky Money & Store můžete profitovat s nižším úrokem, je zajištěno stoprocentně proti krádeži a vykradení. FIT – Service se poskytuje zdarma. Tento model poskytuje vyšší vyplacené částky. Délka úvěru je flexibilní, sami si zvolíte, kdy skončí a po prvních čtyřech týdnech se účtuje každý den.

Money & Drive je způsob zástavy, kde nemusíte řešit, jak si po vyplacení poradíte bez auta, protože vám budou vyplaceny peníze a vy ho můžete i nadále používat. Právnické osoby potřebují výpis z obchodního rejstříku či živnostenský list. Pro ocenění vozidla budete potřebovat některé doklady. Jedná se například o malý a velký technický průkaz (zde se vyžaduje zapsání klienta jako jediného majitele automobilu), o klíče od vozu, potvrzení o pojištění atd.

Jestliže nám pošlete fotografie a velký technický průkaz, může dojít k okamžitému orientačnímu nacenění vozu. Rovněž se potřebují dva doklady potvrzující vaši adresu - například o zaplacení elektřiny, SIPO, plynu, účet za telefon, výpis z účtu v bance – musí být zde uvedena vaše adresa. Doporučuje se předložení kupní smlouvy nebo faktury, servisní knížky a jiných faktur za opravy - zvyšuje to cenu odhadu.

Auto zástavy

Auto do zástavy s výhodami

Auto do zástavy se dává v případech, že potřebujete peníze. K výhodám patří vyplácení hotovosti ihned – zhruba do půl hodiny (po prohlídce vozidla včetně zkušební jízdy, sepsání nezbytné dokumentace). Vyřízení půjčky od autozastavárny je velice rychlé a snadné, protože odpadá spoustu vyřizování týkající se shánění ručitelů, dokladů o bonitě nebo o průměrných příjmech za poslední období v podnikání či od zaměstnavatele. Vyplácí se vysoké částky – až do osmdesáti procent odhadní ceny automobilu, letadla nebo jiného dopravního prostředku, který lze dát do zástavy.

Mnohaleté zkušenosti a odborně školený personál jsou jistě zárukou, že půjde o důvěryhodnou finanční pomoc. Rychlé vyplacení hotovosti následuje po sepsání zastavárenské smlouvy. Mobilní technik je k dispozici po celé republice. Auto do zástavy není spojeno s požadavkem na ručitele ani se skrytými náklady – vše je přehledné a jasné. Měli jste problém s půjčením peněz od banky, protože máte záznamy v SOLUSU? Auto do zástavy je bráno jako nebankovní půjčka, kde se neověřují registry dlužníků.

Kontakt na autozastavárnu

Autozastavárna ZASTAVUZ s. r. o. sídlí v Praze. Centrální pobočku najdete na adrese Novovysočanská 934/2c, Praha 9. Další pobočka se nachází v Brně - Hybešova 726/42 a v Teplicích na adrese Rokycanova 631/3. Pro informace a žádosti o vyřízení půjčky v autozastavárně můžete využít telefonického kontaktu, emailu nebo WhatsApp-Service.

Nechybí ani možnost vyplnění kontaktního formuláře přímo na webových stránkách poskytovatele. Ve formuláři se požaduje uvedení vašeho jména a příjmení, telefonu, emailu, města, požadované částky. Musíte vyplnit i údaje k vozidlu – druh, výrobce, model a rok výroby. Pokud se rozhodnete navštívit naše obchodní místo osobně, učiňte tak po předchozí domluvě. Návštěvy jsou možné každý všední den v rozmezí od 10 – 18ti hodin. Přítomný bude osobní poradce, který umí objektivně posoudit vaše požadavky pro nabídku vhodného produktu speciálně pro vás. Samozřejmostí je naprostá anonymita, kdy bude jen jeden klient na pobočce.

Kontaktujte nás!