PŘIDEJ SE K NÁM
17. 10. 2023

Co vás čeká

Do našeho týmu hledáme "testovače a oceňovače" k posouzení hodnoty vozidel, která mají být zastavena. Jsme auto-zastavárna s mnohaletou tradicí a můžeme hrdě říci, že i jednička na českém trhu! Máme širokou klientelu, která se k nám pravidelně vrací, ale i neustále nové klienty, kteří nás vyhledávají. Nemusíte se tedy bát, že by jste si klienty museli hledat sami.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vaše role bude zahrnovat nejen ocenění finanční hodnoty vozidla, se kterým vám bude intuitivně pomáhat náš software, ale také posouzení technického stavu těchto vozidel. Pokud tedy máte rád auta, tohle je práce pro vás. Naši klienti jsou majitelé nejen klasických vozidel, ale i sportovních, luxusních či velmi ojedinělých!

Výhodou bude, pokud budete umět

Náš nový kolega by se měl určitě zajímat o auta a něco málo o nic vědět. Ale nebojte se, není potřeba být hned mechanikem.

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, které nemá danou hranici, jelikož spolu s fixním platem budete získávat provize ze zastavených vozidel. Dále vám také nabídneme hezké pracovní prostředí v našich kancelářích na Praze 9, dále také služební vozidlo, notebook, možnost flexibilní pracovní doby a mnoho dalšího.

Neváhejte se nám ozvat na email info@zastavuz.cz

 

 

Články